W jaki sposób Twinmotion podnosi jakość prezentacji projektów ogrodowych?

Ogród
W jaki sposób Twinmotion podnosi jakość prezentacji projektów ogrodowych?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Twinmotion to jeden z programów doskonale spisujących się w rękach projektantów wnętrz. Nic jednak dziwnego, oprogramowanie umożliwia naprawdę wiele, szczególnie w kwestii tworzenia fotorealistycznych wizualizacji. Sprawdź, w jaki jeszcze sposób Twinmotion podnosi jakość prezentacji projektów ogrodowych i nie tylko.

Jakość idzie w parze z prostotą

Twinmotion bardzo poprawił się w ciągu ostatnich lat. Dla biura architektonicznego to aktualnie jedna z najlepszych opcji pod kątem modelowania 3D i wizualizacji. Przy niewielkim nakładzie pracy, możliwe jest uzyskanie wyjątkowych efektów, doskonale wyglądającego rendera czy korzystnie prezentującej się zieleni. Nie można zapomnieć o tym, że Twinmotion jest jednym z niewielu programów do renderowania, który nie przeraża użytkownika po otworzeniu przez niego interfejsu aplikacji. Bardzo przejrzyste opcje, prosta konstrukcja, a przy tym niezwykle intuicyjne działanie sprawią, że nawet młodzi, początkujący architekci wnętrz i krajobrazu będą mogli wyciągnąć z Twinmotion to, co najlepsze.

Metoda prezentacji projektu na medal

Nie ma to jak uczucie, które towarzyszy prezentacji projektu klientowi. Aby to zrobić w programie Twinmotion wystarczy przygotować wizualizację w postaci płaskich obrazów lub popularnej w ostatnim czasie wizualizacji 360 stopni. Twinmotion renderuje obraz w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możliwe jest także stworzenie obrazów lub animacji w jakości normalnego renderu. Dzięki temu klient będzie mógł przeglądać dany model dookoła, zobaczyć wszystkie szczegóły i kształty. To nie wszystko, bo Twinmotion zadba o to, aby nawet roślinność poruszała się przez wiatr, oświetlenie było realistyczne, a materiały wiernie oddane. Jeśli chcesz pogłębić wrażenia, zainwestuj w okulary VR!

Spójność z technologią BIM

Technologia BIM zawładnęła rynkiem architektonicznym, nic jednak dziwnego, pozwala zobaczyć znacznie więcej, zanim jeszcze dany obiekt powstanie. Twinmotion jest spójny z technologią BIM, a to oznacza jeszcze więcej możliwości dla twórcy. Przede wszystkim ma wbudowane narzędzie materiał X-ray, co pozwala zobaczyć, co znajduje się pod ziemią czy też wewnątrz budynku, między innymi instalacje wewnętrzne i zewnętrzne. Możesz podświetlić instalacje wod-kan, sprawdzić, gdzie znajdują się rury pod posadzką, czy też którędy będzie płynąć woda do łazienki. Jak widzisz, możliwości jest naprawdę wiele.

Twinmotion łączy się z Archicadem

Nie można zapomnieć o tym, że oprogramowanie Twinmotion doskonale współpracuje z Archicadem. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne przeglądanie oraz edycja projektu architektonicznego wraz z modelowaniem 3D i tworzeniem wizualizacji. Takie połączenie świetnie sprawdza się w przypadku architektów wnętrz i krajobrazu, szczególnie że Archicad jest również bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny. Zachęcamy więc do przetestowania zarówno Twinmotion, jak i Archicad, a następnie do podzielenia się z nami wrażeniami.

Grafika: freepik.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie zbiorniki powinny być w domu wolnostojącym?
Jakie zbiorniki powinny być w domu wolnostojącym?
Zastanawiasz się, jakie zbiorniki powinny znaleźć się w Twoim domu? Przedstawiamy listę tych najpotrzebniejszych!
Wrzesień w ogrodzie – jakie prace wykonuje się wczesną jesienią?
Wrzesień w ogrodzie – jakie prace wykonuje się wczesną jesienią?
Jeśli jesteś ogrodnikiem, sprawdź, co powinieneś zrobić w sadzie i ogrodzie we wrześniu przed nadejściem pierwszych przymrozków!
Meble gastronomiczne w profesjonalnej kuchni – czy muszą być wykonane ze stali nierdzewnej?
Meble gastronomiczne w profesjonalnej kuchni – czy muszą być wykonane ze stali nierdzewnej?
Zastanówmy się nad tym, czy meble ze stali nierdzewnej to najlepszy możliwy wybór w profesjonalnej kuchni.
Ostatnie wpisy