Szukasz nieruchomości na sprzedaż? Poznaj atrakcyjne rozwiązanie!

Inne
Szukasz nieruchomości na sprzedaż? Poznaj atrakcyjne rozwiązanie!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Chcąc kupić nieruchomość – niezależnie od tego, czy szukasz mieszkania, domu, lokalu usługowego czy obiektu przemysłowego – warto rozważyć alternatywę, jaką jest zakup bezpośrednio od biura specjalizującego się w obsłudze wierzytelności. Ma ono szeroki asortyment tak zwanych nieruchomości własnych – odkupionych w drodze licytacji komorniczej – które wystawia na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z takiej możliwości!

Na czym polega zakup nieruchomości własnych?

Właściwie nie różni się on niczym od zakupu nieruchomości z rynku wtórnego i skorzystania z ofert dostępnych w serwisach internetowych czy agencjach pośredniczących w sprzedaży – z tym jednak, że w przypadku, gdy kupujesz nieruchomości własne od firmy zajmującej się obsługą wierzytelności, nie musisz płacić prowizji, a co za tym idzie – oszczędzasz. To jednak niejedyne zalety skłaniające do skorzystania z takiego rozwiązania.

Dlaczego warto kupić nieruchomości własne od KRUKa?

To atrakcyjna oferta finansowa dla osób poszukujących nieruchomości dla siebie lub kupujących ją z myślą o długoterminowej inwestycji. Wybierając zakup od firmy KRUK S.A., możesz liczyć na:

  • zróżnicowaną ofertę – bez trudu znajdziesz ogłoszenia dotyczące mieszkań i domów, a także obiektów usługowych, przemysłowych, handlowych, magazynów czy całych kamienic i ośrodków wypoczynkowych,
  • przystępną cenę – przeważnie jest ona niższa od  rzeczywistej wartości nieruchomości, kupujesz więc tanio i z perspektywą zysku,
  • pewną sytuację prawną nieruchomości – nie musisz martwić się zadłużeniami, obciążeniem hipoteki, wątpliwymi zapisami w księdze wieczystej – kupując nieruchomość, nabywasz do niej pełne i wyłączne prawo, bez obaw o ewentualne roszczenia osób trzecich,
  • dokładny opis obiektu wraz z przedstawieniem stanu technicznego, rozmieszczenia pomieszczeń, metrażu, ewentualnych prac remontowych niezbędnych do przeprowadzenia, doprowadzonych instalacji i innych informacji potrzebnych do oceny atrakcyjności oferty.

Wybierz nieruchomość dla siebie i zainwestuj już dziś!

Zapoznaj się z bogatą bazą ogłoszeń, które dotyczą nieruchomości z całej Polski i znajdź wśród nich idealną ofertę dla siebie. A jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z przedstawicielem firmy – rozwieje on Twoje wątpliwości, zaprezentuje wybrany obiekt i pomoże w dopełnieniu formalności, gdy zdecydujesz się na zakup.  

Zdjęcie: materiał Partnera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Ozdoby z kamieni do Twojego ogródka
Ozdoby z kamieni do Twojego ogródka
Chcesz mieć piękne, trwałe i oryginalne ozdoby w swoim ogrodzie? Sprawdź nasze propozycje.
Zalety okien aluminiowych
Zalety okien aluminiowych
Dlaczego warto podjąć decyzję o zakupie okien aluminiowych? Oto kilka najważniejszych powodów.
Marzec w ogrodzie – czym należy się zająć?
Marzec w ogrodzie – czym należy się zająć?
Zastanawiasz się, za które prace ogrodowe powinieneś zabrać się w marcu? Oto krótki poradnik, dzięki któremu zaopiekujesz się swoim ogrodem i o niczym nie zapomnisz!
Ostatnie wpisy