Szukasz nieruchomości na sprzedaż? Poznaj atrakcyjne rozwiązanie!

Inne
Szukasz nieruchomości na sprzedaż? Poznaj atrakcyjne rozwiązanie!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Chcąc kupić nieruchomość – niezależnie od tego, czy szukasz mieszkania, domu, lokalu usługowego czy obiektu przemysłowego – warto rozważyć alternatywę, jaką jest zakup bezpośrednio od biura specjalizującego się w obsłudze wierzytelności. Ma ono szeroki asortyment tak zwanych nieruchomości własnych – odkupionych w drodze licytacji komorniczej – które wystawia na sprzedaż w atrakcyjnych cenach. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z takiej możliwości!

Na czym polega zakup nieruchomości własnych?

Właściwie nie różni się on niczym od zakupu nieruchomości z rynku wtórnego i skorzystania z ofert dostępnych w serwisach internetowych czy agencjach pośredniczących w sprzedaży – z tym jednak, że w przypadku, gdy kupujesz nieruchomości własne od firmy zajmującej się obsługą wierzytelności, nie musisz płacić prowizji, a co za tym idzie – oszczędzasz. To jednak niejedyne zalety skłaniające do skorzystania z takiego rozwiązania.

Dlaczego warto kupić nieruchomości własne od KRUKa?

To atrakcyjna oferta finansowa dla osób poszukujących nieruchomości dla siebie lub kupujących ją z myślą o długoterminowej inwestycji. Wybierając zakup od firmy KRUK S.A., możesz liczyć na:

  • zróżnicowaną ofertę – bez trudu znajdziesz ogłoszenia dotyczące mieszkań i domów, a także obiektów usługowych, przemysłowych, handlowych, magazynów czy całych kamienic i ośrodków wypoczynkowych,
  • przystępną cenę – przeważnie jest ona niższa od  rzeczywistej wartości nieruchomości, kupujesz więc tanio i z perspektywą zysku,
  • pewną sytuację prawną nieruchomości – nie musisz martwić się zadłużeniami, obciążeniem hipoteki, wątpliwymi zapisami w księdze wieczystej – kupując nieruchomość, nabywasz do niej pełne i wyłączne prawo, bez obaw o ewentualne roszczenia osób trzecich,
  • dokładny opis obiektu wraz z przedstawieniem stanu technicznego, rozmieszczenia pomieszczeń, metrażu, ewentualnych prac remontowych niezbędnych do przeprowadzenia, doprowadzonych instalacji i innych informacji potrzebnych do oceny atrakcyjności oferty.

Wybierz nieruchomość dla siebie i zainwestuj już dziś!

Zapoznaj się z bogatą bazą ogłoszeń, które dotyczą nieruchomości z całej Polski i znajdź wśród nich idealną ofertę dla siebie. A jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z przedstawicielem firmy – rozwieje on Twoje wątpliwości, zaprezentuje wybrany obiekt i pomoże w dopełnieniu formalności, gdy zdecydujesz się na zakup.  

Zdjęcie: materiał Partnera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak chronić rośliny przed szkodnikami?
Jak chronić rośliny przed szkodnikami?
Szkodniki na roślinach to największa zmora każdego ogrodnika oraz miłośnika domowej zieleni. Mszyce, tarczniki lub przędziorki potrafią poważnie uszkodzić roślinę i mocno ograniczyć plony. Zobacz, w jaki sposób możesz chronić swój ogród przed inwazją szkodników.
Jakie odmiany drzew owocowych wybrać do swojego ogrodu?
Jakie odmiany drzew owocowych wybrać do swojego ogrodu?
O czym pamiętać przy wyborze odmian drzewek owocowych do swojego ogrodu?
Jak wybrać sofę na taras – praktyczne wskazówki
Jak wybrać sofę na taras – praktyczne wskazówki
Jak wybrać idealne kanapy ogrodowe i czym się kierować podczas poszukiwań? Jakie meble najlepiej sprawdzą się na tarasie, a jakie na otwartej przestrzeni? O tym napiszemy poniżej.
Ostatnie wpisy