Jak robić zakupy na L4?

Jak robić zakupy na L4?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Co zrobić, jeśli dosięgnie nas choroba i nie będziemy mogli wybrać się do sklepu? Osoby, które mieszkają same, nie mogą poprosić o zrobienie zakupów bliskich czy współlokatorów. Co wtedy? Wyjściem z tej sytuacji jest skorzystanie z zakupów online.

Czy na zwolnieniu lekarskim można wybrać się na zakupy?

Zwolnienie lekarskie umożliwia choremu wybranie się na zakupy spożywcze i do apteki. W przypadku otrzymania takiego zwolnienia z oznaczeniem „1”, osoba chora może robić zakupy, jednak nie powinna przy tym odwiedzać, np. marketów budowlanych czy chodzić na spacery. Wówczas mogłoby wiązać się to z naruszeniem praw pracowniczych. Czasami jednak, będąc poważnie chorymi, i tak nie jesteśmy w stanie samodzielnie udać się do marketu. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest supermarket online. Czym są internetowe sklepy spożywcze? Jak z nich skorzystać?

Czym jest supermarket online?

Sklepy spożywcze online działają na takiej samej zasadzie jak inne dobrze nam znane sklepy internetowe. Aby zrobić zakupy, trzeba pobrać aplikację bądź wejść na stronę internetową sklepu. Następnie wymagana jest rejestracja użytkownika. Należy podać podstawowe dane osobowe, a także, co najważniejsze, adres. Jeśli dany sklep działa w naszym rejonie, możemy przejść do robienia zakupów.

To bardzo proste zadanie wystarczy umieszczać w koszyku wybrane produkty. Sklepy online podzielone są na kategorie, dzięki którym możesz łatwo znaleźć potrzebne artykuły spożywcze. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki produktowej, dzięki czemu zakupy przebiegną jeszcze szybciej. Gdy uznasz, że zgromadziłeś wszystkie produkty, opłać zamówienie i wybierz czas dostawy – datę i godzinę. Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz przykładowo aplikację Lisek, która dostarcza produkty w zaledwie 10–15 minut. Jeśli chodzi o koszt dostawy, ta zwykle jest darmowa, wystarczy przekroczyć pewną kwotę zamówienia, ustaloną przez dany sklep. Czy produkty w sklepach spożywczych online są drogie? Nie, ceny tych produktów są zwykle takie same lub bardzo podobne do tych, jakie występują w tradycyjnych sklepach.

Zakupy na zwolnieniu lekarskim – szybko, sprawnie i tanio przez internet

Jeśli chcesz postępować zgodnie z założeniami zwolnienia lekarskiego, możesz wychodzić na zakupy do sklepu i apteki. Takie wyjście wiąże się jednak z wysiłkiem, którego w czasie choroby warto unikać. Jeśli więc potrzebujesz uzupełnić swoją lodówkę, postaw na spożywcze sklepy internetowe, np. za pośrednictwem Liska. Dzięki temu otrzymasz zamówione produkty w ekspresowym tempie.

Ponadto możesz spodziewać się, że dostarczone produkty będą wysokiej jakości. Co ciekawe, takie sklepy internetowe dostarczają nie tylko żywność, lecz także podstawową chemię domową, artykuły dla zwierząt, dzieci czy lekarstwa bez recepty. Kupowanie żywności online staje się coraz popularniejsze, z racji czego możemy liczyć na bardziej rozbudowane i ciekawsze oferty. Co więcej, w takich sklepach można napotkać bardzo atrakcyjne akcje promocyjne, a także pokaźne rabaty. Sklepy internetowe to rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas, energię, a także dla tych, które nie mają możliwości udania się samodzielnie na zakupy, jak w przypadku pozostania na zwolnieniu lekarskim. Zarejestruj się w wybranym sklepie i sprawdź, dlaczego warto skorzystać z jego usług.

Fot.: Karolina Grabowska/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Krzewy cieniolubne. Zobacz, które gatunki wolą cień
Krzewy cieniolubne. Zobacz, które gatunki wolą cień
Masz zacieniony ogród? Przeczytaj, jakie krzewy najlepiej się sprawdzą w takim ogrodzie.
Nowy podatek od deszczu – kto ile zapłaci?
Nowy podatek od deszczu – kto ile zapłaci?
Podatek od deszczu - co to jest i kogo dotyczy? Czy to dobre rozwiązanie do walki z suszą w naszym kraju? Sprawdź!
Gdzie sprawdzi się przenośny generator prądu?
Gdzie sprawdzi się przenośny generator prądu?
Funkcjonowanie dzisiejszego świata oparte jest przede wszystkim na korzystaniu z energii elektrycznej. Bez prądu nie można zrobić praktycznie nic. A zatem co możesz zrobić gdy są przerwy w dostawie prądu lub nie ma go wcale?
Ostatnie wpisy