O portalu gardenyard.pl

Bliski kontakt z naturą w założeniu ma obniżyć stres, przywrócić równowagę psychiczną i poprawić nastrój. Portal gardenyard.pl to miejsce, które spełnia wszystkie te warunki: edukuje poprzez dostarczenie fachowych porad, odpowiada na trudne pytania i inspiruje do stworzenia przytulnej przestrzeni, w której znajdziemy spokój i radość podczas obcowania z naturą. 
Gardenyard.pl to portal o dobrej organizacji i architekturze ogrodu. Dla nas bohaterem ogrodu jest każdy, amator rozpoczynający przygodę z ogrodnictwem i ogrodnik z wieloletnim doświadczeniem. To portal, na którym nowoczesne spojrzenie na otoczenie spotyka się z tradycyjnymi rozwiązaniami, a nowinki techniczne i  trendy w ogrodnictwie wyprzedzają innych o krok.

Redaktor naczelny

Dorota Prokopiak

Dorota Prokopiak

Miłośniczka caravaningu i weekendowych wypadów za miasto. Uwielbia długie spacery nawet w listopadzie, najchętniej takie, które się kończą rozgrzewającą herbatą w miłym towarzystwie. Przygodę z ogrodnictwem rozpoczęła kilka lat temu jako redaktor prowadząca magazynu o domu i ogrodzie. Uważa, że piękny ogród można mieć nawet na balkonie a prywatną dżunglę, zorganizować w salonie w kilku krokach.
d.prokopiak@bluewhalepress.pl

Zobacz wpisy autora

Zespół redakcyjny

Anna Dobrut

Właścicielka firmy Hero-Writer. Z pasją zajmuje się nowymi trendami, związanymi z wnętrzami oraz ogrodem. Dba, by artykuły zawierały merytoryczne porady dotyczące nowych trendów, ale również urządzaniu ogrodu.

Zobacz wpisy autora

Izabela Łuba

Izabela Łuba

Związana z branżą marketingu internetowego od wielu lat. Pasjonatka zagadnień technicznych oraz budowlanych. Uwielbia zmieniać swoje wnętrza i nowo je aranżować, dlatego na bieżąco jest z nowymi trendami w tej branży. Czas wolny spędza na pielęgnacji roślin oraz spacerach po mazurskich zakamarkach ze swoim wiernym towarzyszem – psem.

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Ewa Reducha-Wisniewolska

Ma za sobą 6 lat doświadczenia w tworzeniu treści. Lubi nowe wyzwania, nie boi się poruszać trudnych tematów. Prywatnie, jako mama dwójki córeczek, spełnia się, aranżując im wymarzony pokój do zabawy.

Zobacz wpisy autora

Justyna Dereń

Justyna Dereń

Wielka pasjonatka zieleni. Chętnie śledzi najnowsze trendy w branży wnętrzarskiej. Od dłuższego czasu interesuje się ruchem slow life i less waste.

Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Wiktoria Florek

Od 2017 roku prężnie działa jako copywriterka, tworząc unikalne treści zgodne z zasadami SEO. Prowadzi firmę OpiszSię, dostarczającą content dla sklepów internetowych. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Lubi spędzać czas w klimatycznych miejscach z filiżanką dobrej kawy..

Zobacz wpisy autora

Brygida König

Z wykształcenia pedagog z pasji ekonomista i ogrodnik. Ogród stał się dla niej pasją i formą terapii. Co roku sadzi w nim nowe ciekawe odmiany roślin. Prywatnie jest mamą nastolatki i skrajnego wcześniaka.

Zobacz wpisy autora

Anna Sacharewicz

Anna Sacharewicz

Od kilku lat buduje swoją karierę w dziale marketingu. Prywatnie zna odpowiedzi na wiele pytań odnośnie pielęgnacji i uprawy roślin. W jej mieszkaniu jest prawdziwy rajski ogród.

Zobacz wpisy autora