O portalu gardenyard.pl

Bliski kontakt z naturą w założeniu ma obniżyć stres, przywrócić równowagę psychiczną i poprawić nastrój. Portal gardenyard.pl to miejsce, które spełnia wszystkie te warunki: edukuje poprzez dostarczenie fachowych porad, odpowiada na trudne pytania i inspiruje do stworzenia przytulnej przestrzeni, w której znajdziemy spokój i radość podczas obcowania z naturą. 
Gardenyard.pl to portal o dobrej organizacji i architekturze ogrodu. Dla nas bohaterem ogrodu jest każdy, amator rozpoczynający przygodę z ogrodnictwem i ogrodnik z wieloletnim doświadczeniem. To portal, na którym nowoczesne spojrzenie na otoczenie spotyka się z tradycyjnymi rozwiązaniami, a nowinki techniczne i  trendy w ogrodnictwie wyprzedzają innych o krok.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Anna Dobrut

Właścicielka firmy Hero-Writer. Z pasją zajmuje się nowymi trendami, związanymi z wnętrzami oraz ogrodem. Dba, by artykuły zawierały merytoryczne porady dotyczące nowych trendów, ale również urządzaniu ogrodu.

Zobacz wpisy autora

Izabela Łuba

Izabela Łuba

Związana z branżą marketingu internetowego od wielu lat. Pasjonatka zagadnień technicznych oraz budowlanych. Uwielbia zmieniać swoje wnętrza i nowo je aranżować, dlatego na bieżąco jest z nowymi trendami w tej branży. Czas wolny spędza na pielęgnacji roślin oraz spacerach po mazurskich zakamarkach ze swoim wiernym towarzyszem – psem.

Zobacz wpisy autora

Wiktoria Florek

Wiktoria Florek

Od 2017 roku prężnie działa jako copywriterka, tworząc unikalne treści zgodne z zasadami SEO. Prowadzi firmę OpiszSię, dostarczającą content dla sklepów internetowych. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Lubi spędzać czas w klimatycznych miejscach z filiżanką dobrej kawy..

Zobacz wpisy autora

Brygida König

Z wykształcenia pedagog z pasji ekonomista i ogrodnik. Ogród stał się dla niej pasją i formą terapii. Co roku sadzi w nim nowe ciekawe odmiany roślin. Prywatnie jest mamą nastolatki i skrajnego wcześniaka.

Zobacz wpisy autora

Anna Sacharewicz

Anna Sacharewicz

Od kilku lat buduje swoją karierę w dziale marketingu. Prywatnie zna odpowiedzi na wiele pytań odnośnie pielęgnacji i uprawy roślin. W jej mieszkaniu jest prawdziwy rajski ogród.

Zobacz wpisy autora